Daria Krulikowska Qsobie Wrocław psychoterapia

DARIA KRULIKOWSKA

Od 14 lat pomagam dzieciom i ich rodzicom radzić sobie w różnych trudnych sytuacjach, jakie pojawiają się w wielu rodzinach. Prowadzę warsztaty i indywidualne konsultacje z zakresu doskonalenia kompetencji wychowawczych.
 
Wspieram rodziców w rozpoznawaniu trudności rozwojowych dzieci, wspólnie szukamy zasobów i sposobów dających wsparcie dzieciom przechodzącym przez trudne dla nich sytuacje. Pomagam rodzinom osiągnąć równowagę pomiędzy potrzebami każdego z jej członków i tym samym czerpać radość z bycia rodzicem.
 
Ukończyłam stopień podstawowy i zaawansowany Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, kurs diagnostyki rozwojowej małych dzieci w Międzynarodowej Akademii Rehabilitacji Wieku Rozwojowego w Monachium, Bajkoterapię Kliniczną, oraz kurs trenerski w Prorozvoyovo w Krakowie. Jestem absolwentką 3 semestralnego kursu psychologii i patologii rozwojowej dziecka na John Morris University w Liverpoolu. W psychoterapii poza nurtem BSFT czerpię z terapii systemowej. Jestem również psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia.

cennik wizyt:

psychoterapia indywidualna
180 zł
/ 50 minut
KONSULTACJA online
180 zł
/ 50 minut
konsultacja psychologiczna
dla rodziców
230 zł
/ 70 Minut
konsultacja terapeutyczna
dLA PAR
230 zł
/ 70 minut